{{user.isim}} {{user.soyisim}}

Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

Konferans Salonumuzun Kullanımı Hakkında Bilgilendirme

Çayeli Ticaret ve Sanayi Odamız Hizmet binamızda mevcut Konferans salonunun,   diğer kurum toplantıları  ve üyelerimizin  kendi personel hizmet içi eğitim ihtiyaçlarının giderilmesi için  yer olarak talep edilmesi halinde ;

  • Çayeli Ticaret ve Sanayi Odası 5174 sayılı kanuna tabi , kamu kurumu niteliği taşıyan bir kurumdur.  Kamu hizmetlerinin yerine getirilmesi için devletimiz tarafından verilen yetkileri kullanarak üyelerine kanunlar çerçevesinde hizmet veren ve verdiği hizmeti arşivlemek zorunda olan bir kurumdur. Bundan dolayı kurum içerinde bulunan her bir evrak ve kullanılan envanter devlet malı niteliği taşımaktadır.  
  • Konferans salonumuz kurum içerisinde olup herhangi başka bir girişi olmadığından, kullanıcılar odamızın hizmet alanını kullanmaktadır. Bu esnada istenmeyerek te olsa bazı evrak ve araç-gereçler zarar  görebileceğinden   oda personelinin işinin başında olması gerekmektedir.

Yukarıda bahsedilen sebeplerden dolayı , kurumumuz bünyesinde faaliyet gösteren Konferans salonunun kiralama taleplerinin karşılanması için; Kurum toplantılarının ve Üye  işletmelerimizin  hizmet içi eğitimleri (Kurumsal  kimliği geliştirici eğitimler, iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri  vb.  genel kurullar hariç) ,  hafta içi   ve mesai saatlerinde olması  gerekmektedir.

Önemle duyurulur. 

Yorum Yaz


Benzer Odamızdan Haberler

2019 yılı ilk Meclis Toplantısı Meclis üyelerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Fiyat Etiketinde Yerli Üretim Logosu Kullanımına İlişkin Tebliğ Resmi Gazetede Yayınlandı
Çayeli Kuru Fasülye Yemeği Coğrafi İşaret Olarak Tescil Edildi
Çayeli TSO 2016 Yılı E-Bülten Arşivi
Meslek Komiteleri Ve Meclis MART 2017 Aylık Toplantı Çizelgesi
Karadeniz Bölgesi oda ve borsaları TOBB’da biraraya geldi