{{user.isim}} {{user.soyisim}}

Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

Başkanımızdan Türkiye Cumhuriyeti Barış Pınarı Operasyonu Mesajı

Ülkemizin huzur ve güvenliğini tehdit eden PKK, PYD ve YPG gibi terör örgütlerini ülkemizin güney sınırından söküp atmak ve sınırlarımızı güvence altına almak amacıyla Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, Suriye'nin kuzeyinde 'Barış Pınarı Operasyonu' ile her zaman olduğu gibi yine kahramanca bir askeri harekatı icra etmeye başlamıştır.

Suriye'nin kuzeyinde bir terör devleti kurulmasını engel olmak, bölge halkını terör örgütlerinin zulüm ve baskısından kurtarmak, ülkemizdeki Suriyeli kardeşlerimizin güvenli bir şekilde evlerine dönmelerini sağlamak gibi birçok haklı sebeple operasyon kararı alan ülkemiz, tarihinden aldığı güçle yine zulme karşı durarak mazlumun ve mağdurun yanında yer aldığını göstermiştir.

Ülkemizin birliği ve bütünlüğü söz konusu olduğunda hiçbir tehditten çekinmeyen ve kahramanlık destanları yazan şanlı ordumuz ve kadim milletimiz, teröristlere ve iş birlikçilerine gereken dersi vermeye kararlılıkla devam edecektir. Çayeli Ticaret ve Sanayi Odası olarak; ülkemizin bekası ve güvenliği için bu askeri operasyonu olmazsa olmaz olarak görüyor ve destekliyor, Mehmetçiğimize şanlı zaferler diliyoruz.

 

M.Ali MERT

Çayeli Ticaret ve Sanayi Odası

Yönetim Kurulu Başkanı

Yorum Yaz


Benzer Odamızdan Haberler

Çayeli TSO 2017 - 2020 Stratejik Plan Yayımlandı
Çayeli TSO E-Gazete Hizmet Duyurusu
İlçemizde vergi rekortmen sıralamasında listeye giren üyemiz Çetin Oktay SÖZER'e Teşekkür Belgesi
SGK Çayeli Hizmet Müdürü Sn. Mehtap Altun'un Odamıza Bilgilendirme Ziyareti
Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerine Davet
Çayeli TSO Eski Başkanlarından Muhammet SARI Odamızı ziyareti.