{{user.isim}} {{user.soyisim}}

Hakkımızda

Başkanımızın Mesajı

 

 

İlçemizin kalkınmasında lokomotif olan hemen her sektörün temsilcilerinin yer aldığı, yeni Yönetim Kurulumuzla, Odamızın güçlü altyapısını üyelerimize ve halkımıza hizmet etmek için kullanmaya hazırız. Çayeli Ticaret ve Sanayi Odası olarak İlçemizin tarım ve sanayide yoğunlaşan kaynaklarını, bölgesel potansiyelimizin optimum düzeyde fayda sağlaması amacıyla; başta çay ve turizm olmak üzere, eğitim, sosyal hizmetler ve teknoloji alanlarında genişletecek, üyelerimize ve halkımıza daha fazla fayda sağlayacak faaliyetlerde bulunmaya ve projeler geliştirmeye çalışacağız.

 

Biz Çayeli  Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu güçlü yapının bir parçası olmaktan ve bu yapının en büyük mimarlarından biri olan M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU ile birlikte çalışmaktan büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz. Oda ve Borsaların, bulundukları bölgelerde, kamuoyunu etkileyecek güçlü potansiyellere sahip olduklarını, bu potansiyelin sanayici, tüccar ve esnafımızdan oluşan üyelerimiz ile Halkımızın hizmetine sunulduğu takdirde, ekonomik ve sosyal anlamda kalkınmaya büyük oranlarda katkı sağlayacağını vurgulayan, Oda ve Borsalarımızın hizmet kalitesindeki göz ardı edilemeyecek artışı sağlayan ve Ülkemize, Dünya çapında güçlü bir bakış açısı yakalayan Sayın HİSARCIKLIOĞLU’ şükranlarımızı sunuyorum.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Ülkemizdeki 365 Oda ve Borsa gibi, Çayeli Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizlerinde, en büyük amacı üyelerimize ve halkımıza hizmet etmektir. Bu anlayış ve prensiple, Odamız hizmetlerinin artarak devam edeceğini belirtir, hepinizi saygıyla selamlarım.

 

 

Çayeli Ticaret ve Sanayi Odası

Yönetim Kurulu Başkanı

Güngör SARI